צילום של מוקד שירות עם אישה המדברת בטלפון צילום של מוקד שירות עם אישה המדברת בטלפון

שירות ותמיכה

שירות מספר אחת!

שאלות ותשובות אינטרנט וגלישה

מהי הרשת המבוססת על הכבל התת ימי?

רשת האינטרנט המבוססת על כבל תת ימי, המחבר את מנויי בזק בינלאומי לשדרת האינטרנט העולמית ומעניק להם את ביצועי האינטרנט הטובים ביותר גם בגלישה בכמה מכשירים במקביל:

  •  אינטרנט במהירויות גבוהות של עד 200MB
  •  הורדת קבצים במהירות גבוהה יותר צפייה ישירה איכותית יותר בדגש על  סרטים באיכות HD
  •  חווית משחקי רשת טובה יותר
  •  ביצוע מספר שימושים באינטרנט בו זמנית באיכות מיטבית
מה עלי לעשות כדי להתחבר לאינטרנט?
חיבור לאינטרנט מבוסס על שיתוף בין ספקית אינטרנט לחברת תשתית, ספקית האינטרנט מספקת שם משתמש וסיסמה לחיבור ותשתית מספקת קו וציוד פיזי כגון מודם.
היום בכדי להתחבר לאינטרנט ניתן ליצור קשר עם בזק בינלאומי, המציעה גם חבילות משולבות של ספק ותשתית ומטפלת בכל החיבור מקצה לקצה.
כיצד ניתן להגן על המחשב?

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, מציע מגוון הזדמנויות חדשות ושפע של מידע בתחומים רבים ומגוונים. בעקבות ההתפתחות המהירה באינטרנט והגידול החד במספר המשתמשים בשירותיו, נוצר צורך ממשי בכל הקשור בהגנה על המחשב מפני פרצות אבטחה שונות. אנו מציעים מגוון מוצרים ושירותים שיסייעו לך להפוך את הגלישה ברשת האינטרנט לבטוחה יותר :

  • Eset אנטי וירוס- חבילת אבטחה למחשב
  • SafeNet- הגנה מקיפה בזמן הגלישה B-Safe- אנטי וירוס לתיבת הדואר
  • Anti Spam לתיבת הדואר
  • I-Keeper הגנה מקיפה על הילדים ברשת.

למידע מלא על השירותים לחץ כאן

במה תלויה מהירות הגלישה שלי?
מהירות הגלישה שלך תלויה בגורמים שונים. גורם מרכזי לקביעת מהירות הגלישה הינו רוחב הפס הניתן על ידי ספק האינטרנט . ככל שרוחב הפס שנבחר גדול ורחב יותר, כך הגלישה תהיה איכותית יותר. רוחב הפס צריך להיות מסונכרן עם זה המסופק לך על ידי ספק התשתית (בזק /הוט). במידה ולא יהיה סנכרון, רוחב הפס שיתקבל הוא הנמוך מבין השניים.
גורמים נוספים המשפיעים על מהירות הגלישה ואינם תלויים בספקית האינטרנט שלך : האתר אליו אתה מנסה לגלוש, יישומים פעילים במחשב, סוג התשתית וסוג המחשב שברשותך. בכל תקלה ניתן לפנות אלינו למוקד הטכני במספר 3014*
איך ניתן לבדוק את מהירות הגלישה שלי בפועל?
בזק בינלאומי מעמידה לרשותך כלי פשוט ומהיר לבדיקת מהירות הגלישה שלך באינטרנט. לחץ כאן לבדוק את מהירות הגלישה שלך באתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל. מעוניין לשדרג את מהירות הגלישה?
לחץ כאן למידע על המסלולים והחבילות או חייג *5014.

שאלות ותשובות שיחות בין לאומיות

שאלות ותשובות שיחות בין לאומיות

כיצד מחייגים לחו"ל?
לחייג 014 לחו"ל זה פשוט וקל:
014 > קידומת המדינה > קידומת העיר > מספר הטלפון.
לדוגמא: להתקשרות למספר הטלפון 76241144400 בבריטניה יש לחייג: 014-44-762-41144400 . החיוג זהה מטלפון נייח ונייד. לחץ כאן לעמוד קידומות בינלאומיות והפרשי שעות.
האם ניתן לחייג לחו"ל מהטלפון הנייד? כמה זה עולה?
כן, ניתן לחייג 014 לחו"ל גם באמצעות הטלפון הנייד. במידה ורכשת חבילה לשיחות לחו"ל, עלות השיחה תהיה בהתאם לחבילה שרכשת בתוספת דמי קישורית קבועים עבור כל דקה. במידה והינך מחייג 014 לחו"ל ללא חבילה, תחויב ב מחיר מיחרון ובתוספת דמי קישורית קבועים עבור כל דקה. לפרטים מלאים על המבצעים בחיוג 014 לחו"ל לחץ כאן או חייג 5014*.
היכן ניתן לברר קידומות מדינה שונות והפרשי שעות מישראל?
בעמוד קידומות בינלאומיות והפרשי שעות תוכל לבחור את המדינה אליה אתה מעוניין להתקשר ויוצגו עבורך השעה באותה מדינה, הפרש השעות מישראל וקידומת החיוג הבינלאומית שלה.
במה כרוכה הצטרפות ל014?
ההצטרפות ל-014 הינה ללא התחייבות. כל שיש לעשות הוא לחייג 014 לפני כל שיחה לחו"ל. להצטרפות חייגו 5014*.
כיצד מצטרפים לחבילה אטרקטיבית לשיחות לחו"ל?

נציג בזק בינלאומי ישמח להתאים לך חבילה ייעודית ואטרקטיבית לפי השימושים שלך (כמות דקות בחבילה, מדינות וכו') לפרטים נוספים והתאמת חבילה ייעודית עבורך חייגו 5014*.


 

שאלות תשובות טלפון ביתי

כיצד אני מבצע חיוג מהטלפון הביתי של בזק בינלאומי? אני להקיש קידומת?
חיוג מהטלפון הביתי של בזק בינלאומי זהה לחיוג מקו רגיל: הקשת קידומת ( 03,050, 072 וכו') ולאחריה מספר הטלפון. חיוג לחו"ל גם מתבצע באופן הרגיל כמו מכל טלפון אחר: 014- קידומת מדינה- קידומת עיר- מספר הטלפון.
האם אני חייב שיהיה לי מחשב כדי ליהנות משירותי הטלפון הבית של בזק בינלאומי?
א. יחד עם זאת, בכדי ליהנות משירותי הטלפון הקווי שלנו עליך להיות מחובר לתשתית אינטרנט. באפשרותך להתחבר לאינטרנט המהיר של בזק בינלאומי.
לפרטים מלאים לחץ כאן או חייג אלינו 5014*.
האם ביצוע שיחות טלפון באמצעות שירות VOB מאט לי את הגלישה?
כלל לא. שירות הטלפון הביתי פועל על גבי האינטרנט אך צורך משאבים מינימאליים מרוחב הפס כך שאין השפעה על הגלישה באינטרנט.
האם באמצעות הטלפון הביתי של בזק בינלאומי אני יכול לחייג לכל סוגי הטלפונים?
בהחלט. באמצעות הטלפון הקווי של בזק בינלאומי תוכל להתקשר לכל סוגי הטלפונים: נייחים וניידים. זכור כי כלל השיחות שתבצע למנויי הטלפון הקווי של בזק בינלאומי הינן ללא עלות וללא הגבלה.
האם ניתן לדבר בטלפון ולגלוש באינטרנט במקביל?
בוודאי. ניתן לשוחח בטלפון ולגלוש באינטרנט בו זמנית ללא כל בעיה.
האם המחשב צריך להיות דולק כשאני מדבר בטלפון?
לא. ניתן לשוחח בטלפון ללא קשר למחשב בבית.
מה קורה כאשר יש הפסקת חשמל? האם הטלפון עובד?
בעת הפסקת חשמל לא ניתן לדבר בטלפון היות וקו הטלפון מחובר לחשמל.
מה דרוש כדי להתחבר לטלפון הקוי של בזק בינלאומי?
כל שנדרש הוא להיות מחובר לאינטרנט המהיר של בזק בינלאומי וחיבור לתשתית אינטרנט (בזק/HOT) . לאחר הרישום לשירות תוכל להתחיל וליהנות מעולם טלפוניה מתקדמת בעלויות נמוכות מהרגיל!
כיצד אני מבצע ניוד לטלפון הביתי של בזק בינלאומי?
אנו מזמינים אותך להצטרף לטלפון הביתי של בזק בינלאומי, להמשיך ולשמור על מספר הטלפון הנוכחי שלך ולהתחיל ליהנות משירותי הטלפון המתקדם שלנו. לפרטים נוספים אודות "ניידות מספרים" לחץ כאן או חייג אלינו בטלפון 3014*.
האם עלי לרכוש טלפון מיוחד כדי להשתמש בשירותי הטלפון הקווי שלכם?
לא. קו הטלפון הביתי של בזק בינלאומי תומך בכלל מכשירי הטלפון הביתיים.
יחד עם זאת, בזק בינלאומי מציעה לך את ה-2 Private Box – טלפון קווי המשמש מרכז תקשורת ביתי המאפשר ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים וחכמים: ביצוע שיחות פנים ארציות ובינלאומיות באמצעות תשתית האינטרנט המהיר, שיחות בין מנויי הטלפון הביתי של בזק בינלאומי ללא עלות ומגוון שירותים נלווים ללא עלות נוספת. למידע מלא לחץ כאן או חייג אלינו 5014*.

שאלות ותשובות בנושא פיננסי

מדריכים