בזק בינלאומי, ספקית שירותי האינטרנט והתקשורת הבינלאומית המובילה בישראל, הוקמה בשנת 1996 כחברה בת בשליטה מלאה של בזק החברה הישראלית
לתקשורת בע"מ, תאגיד התקשורת הגדול והמוביל בישראל.
 
כיום נחשבת בזק בינלאומי לחברה המובילה בכל תחומי פעילותה המרכזיים,
המספקת פתרונות תקשורת כוללים בתחומי האינטרנט, הטלפוניה הבינלאומית,
הפנים ארצית והפנים ארגונית,IT  ושירותי מחשוב ענן, מיקור חוץ, אירוח אתרים ושרתים, פתרונות DR תקשורת נתונים ואבטחת מידע.

מובילת האינטרנט המהיר בישראל

בשנת 1999 חדרה בזק בינלאומי לתחום האינטרנט וכיום, כשלרשותה כ-42% נתח שוק, נחשבת החברה למובילה באספקת שירותי אינטרנט ובעלת שיעור הצמיחה הגבוה והמרשים בישראל. יכולתה וביצועיה המעולים של החברה הינם בזכות ההון האנושי האיכותי, בשילוב עם התשתיות המהירות והטכנולוגיה המתקדמת, המאפיינים אותה.

מצטיינת בשירות

בתחום השירות מובילה בזק בינלאומי את המשק הישראלי. השירות האיכותי של החברה לצד הליווי והתמיכה המקצועיים אותם היא מספקת ללקוחותיה הינם מאבני היסוד של החברה. השקעה זו בשירות הוכיחה את עצמה גם בשנת 2013, אז מצא מכון המחקר "מרקטסט", את בזק בינלאומי, זו השנה השישית ברציפות כמובילה בתחום שירות הלקוחות.

היקף הכנסות ורווחים הגבוה בענף

היערכותה הנכונה של בזק בינלאומי לשינויים במגמות שוק התקשורת הישראלי והשקעתה בתחום האינטרנט וה-IT, לצד פיתוח מנועי צמיחה נוספים, סייעו לחברה בשמירה על מובילותה בהפרש ניכר ממתחרותיה גם בשורות ההכנסות והרווח. את 2013 סיימה בזק בינלאומי עם שיעור שיא ברווחיות החברה  (EBITDA) מאז הקמתה.

שיתופי פעולה מובילים

במטרה לספק שירותי תקשורת בסטנדרטים וברמת האמינות והשירות הגבוהים ביותר, חתמה בזק בינלאומי על הסכמים לשיתופי פעולה עם ענקי תקשורת וחברות מובילות בתחומי הטלקומוניקציה, תקשורת הנתונים, המחשבים והאינטרנט. 

בין שיתופי הפעולה המובילים, שיתוף הפעולה עם חברת BT העולמית בתחום תקשורת הנתונים ועם שורה ארוכה של יצרני תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם בתחום התקשורת, ביניהם:

 Cisco  ,HP  ,Juniper  ,Check point  ,Avaya  ,VMware  ,Microsoft , EMC  LG

הכבל התת ימי - תשתית תקשורת עצמאית מישראל לאירופה

בזק בינלאומי המשקיעה משאבים רבים בבניית יכולות חדשות והעצמת הקיימות, השיקה בינואר 2012 תשתית תקשורת עצמאית בים התיכון המקשרת בין ישראל לאירופה ומשם לעולם כולו.

 

מדובר בכבל תת ימי האוחז בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר להעברת נתונים.

 

כבל זה הופך את בזק בינלאומי לחברה הישראלית הראשונה שבבעלותה המלאה רשת תקשורת בינלאומית המאפשרת ללקוחותיה ליהנות מרוחבי הפס הגדולים ביותר ומן הגלישה האיכותית ביותר.

בנוסף, במקביל להקמת הכבל החדש, הקימה בזק בינלאומי את רשת הPOWER NGN  - מדובר ברשת אינטרנט מתקדמת הנשענת על יכולותיו הטכנולוגיות של כבל התקשורת החדש ומאפשרת לגולשי האינטרנט במהירויות הגבוהות להנות מהביצועים הטובים ביותר. 

הכבל חדשני של בזק בינלאומי בשילוב רשת האינטרנט המתקדמת של החברה, חוללו מהפיכה בשוק האינטרנט הישראלי והעמידו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לגלישה באינטרנט לרווחת הלקוחות בישראל.

מובילה בתחום פתרונות תקשורת ו-IT לעסקים

בזק בינלאומי מובילה את שוק התקשורת לעסקים, עם ההיצע הרחב ביותר של פתרונות ושירותים המשלבים את רשת התקשורת ותשתיות המחשוב הארגוניות. בזכות ניסיונה המצטבר של החברה כחברת בעלת פתרונות תקשורת בינלאומיים וכספק אינטרנט מוביל, רכשה החברה מיומנויות והתמחות בכל הקשור לתכנון, הקמה, ניהול ותחזוקה של רשתות תקשורת ומחשוב מורכבות ומשולבות.

כבר היום, זוקפת החברה לזכותה זכיות בעשרות מכרזי ענק ושורה מכובדת של לקוחות מהמובילים במשק הישראלי.

 

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי תקשורת ו-IT הכוללים: פתרונות System IT, תשתיות מחשוב, אינטגרציה, אבטחת מידע, MDM וסייבר, פתרונות wireless & Networking, שירותי גיבוי מידע, הסכמי שירות לתחזוקת רשת המחשוב האירגונית, שירותי Help Desk ותמיכה לעסקים והשמת מומחי IT במגוון רחב של תפקידים במודל Outsourcing. פתרונות התקשורת לעסקים כוללים שירות אינטרנט לעסקים ורשתות Data בינלאומיות ללקוחות גלובאליים, ובכלל זה VPRN ו-MPLS, קישוריות מהירה וקבועה לאינטרנט במגוון חיבורים רחבי פס: תמסורת, מטרו, ADSL וכבלים ופתרונות Wi-Fi.

 

בזק בינלאומי הרחיבה את רשת אתרי ה-Data Centers שלה, המחוברים ברשת ה-Data הבינלאומית של החברה, והיא מובילה את תחום פתרונות ה-Data Center & DR בישראל. לרשות לקוחות החברה בארץ ובעולם עומדת רשת אתרי Data Center ,המונה כ 11 מתקנים: 7 מתקנים ברחבי העולם (לרבות בהונג קונג) ו-4 מתקנים בישראל, כולל מתקן תת קרקעי המספק פתרונות DR. מתקנים אלו מהחדישים והמתקדמים כיום, מבוססי טכנולוגיה ירוקה, באמצעותם מספקת החברה פתרונות מבוססי ענן פרטי או ציבורי לצד שירותי אירוח ואחסון שרתים, ארונות תקשורת, אתרי אינטרנט ומגוון שירותים מנוהלים ייעודיים.

 

בנוסף, בזק בינלאומי מתמחה בהתקנה, תחזוקה ותמיכה של מרכזיות ומערכות טלפוניה פנים ארגוניות, מרכזיות IP ו-Call Centers של היצרנים המובילים בעולם ומובילה את שוק המרכזיות לעסקים בישראל.

 

גם בתחום התקשורת הבינלאומית המסורתית, מציעה בזק בינלאומי את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ללקוחותיה. לרשות החברה עומדת מערכת מתג מתקדמת (Switch Soft) המעניקה שירותי רשת נבונה (Network Intelligent) המנתבת את השיחות הבינלאומיות בצורה חכמה וחסכונית ללקוחותיה.

Virtual Nest - ענן המחשוב הגדול והמתקדם בישראל

עם הפיכתה של בזק בינלאומי לחברת IT, הפועלת במגזר העסקי למתן פתרונות תקשורת לעסקים קטנים ושירותי אינטגרציה לארגוני ענק אסטרטגיים, החלה החברה רואה עצמה כגורם המאיץ ומקדם את מהפיכת מחשוב הענן בשוק הישראלי. בשנת 2014 השיקה בזק בינלאומי את ה- Virtual Nest, הענן הציבורי הגדול בישראל, המספק שירותי מחשוב ענן באופן אוטומטי, פשוט לתפעול עם תמיכה בעברית ובאנגלית 24/7. בנוסף מספקת החברה מגוון רחב של שירותי ענן מתקדמים לעסקים קטנים כגדולים: שירותי SAAS, שרתים וירטואליים, שירותי גיבוי מידע ו-Call center בענן. לא בכדי פעילות מחשוב הענן של בזק בינלאומי, אשר שמה לה כמטרה להמשיך ולהוביל באספקת שירותי IT טכנולוגיים חדשים ( IP leader & IT winner) ניכרת בכל אספקט עשייה של החברה, מתשתיות המחשוב ועד המרת כל שירותי ה-IT והתקשורת המסורתיים למודל עסקי בתצורת שירות, מהרחבת רשת ה- Data Centerשל החברה ועד להשקת הענן הציבורי הגדול בישראל.
 
כבר היום, זוקפת החברה לזכותה זכיות בעשרות מכרזי ענק ושורה מכובדת של לקוחות מהמובילים במשק הישראלי.

עם הפנים אל העתיד

אין ספק, כי קצב הצמיחה המרשים של בזק בינלאומי ומובילותה בשווקים בהם היא פועלת, נוטעים בחברה אופטימיות, כי תמשיך ותצמח בקצב גבוה גם בשנים הקרובות. מובילות בונים עם שירות איכותי, טכנולוגיה מצוינת וחזון עסקי ברור - ובכל אלו אוחזת בזק בינלאומי ביד רמה.

צרו קשר

כתובת:

רח’ השחם 40, קריית מטלון, פתח תקווה 4951731

טלפון:

076-5014333, 3014* ,1-800-014-014

פקס:

076-5014348

אתר אינטרנט:

www.bezeqint.net

שאלות נפוצות

עוד שאלות נפוצות