about banner

אודות בזק בינלאומי

אודות בזק בינלאומי

 

בזק בינלאומי, חברת שירותי האינטרנט ופתרונות התקשורת וה- IT המובילה בישראל,
הוקמה בשנת 1996 כחברה בת בשליטה מלאה של בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, תאגיד התקשורת הגדול והמוביל בישראל.
כיום, נחשבת בזק בינלאומי לחברה המובילה בכל תחומי פעילותה המרכזיים,
המספקת פתרונות תקשורת ו – IT כוללים בתחומי האינטרנט, הטלפוניה הבינלאומית,
הפנים ארצית והפנים ארגונית, שירותי מחשוב ענן מקומיים ובינלאומיים, רשת חוות שרתים הגדולה בישראל ובפריסה גלובאלית, פתרונות אבטחת מידע וסייבר לרבות DR ומרכז ניטור ובקרת סייבר בינלאומי (ICSC-SOC) להגנה מפני איומי סייבר למגזר העסקי.

 

מובילת האינטרנט המהיר בישראל


בשנת 1999 חדרה בזק בינלאומי לתחום האינטרנט וכיום נחשבת החברה למובילה באספקת שירותי אינטרנט ובעלת שיעור הצמיחה הגבוה והמרשים בישראל. יכולתה וביצועיה המעולים של החברה הינם בזכות ההון האנושי האיכותי, התשתיות המהירות והטכנולוגיה המתקדמת, המאפיינים אותה.


מצטיינת בשירות


גם בתחום שירות הלקוחות, מובילה בזק בינלאומי את המשק הישראלי. השירות האיכותי של החברה לצד הליווי והתמיכה המקצועיים אותם היא מספקת ללקוחותיה הינם מאבני היסוד של החברה. השקעה זו בשירות מוכיחה את עצמה מידי שנה עם פרסומם של סקרי שירות אובייקטיבים לצד דו"חות של משרד התקשורת המעידים על מובילותה העקבית בתחום זה.


הכבל התת ימי - תשתית תקשורת עצמאית מישראל לאירופה


בזק בינלאומי המשקיעה משאבים רבים בבניית יכולות חדשות והעצמת הקיימות, השיקה בינואר 2012 תשתית תקשורת עצמאית בים התיכון המקשרת בין ישראל ואירופה. מדובר בכבל תת ימי האוחז בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם להעברת נתונים. בזק בינלאומי הינה החברה הישראלית הראשונה שבבעלותה המלאה רשת תקשורת בינלאומית מתקדמת, המאפשרת ללקוחותיה ליהנות מרוחבי הפס הגדולים ביותר ומן הגלישה האיכותית ביותר. בנוסף במקביל להקמת הכבל החדש, הקימה בזק בינלאומי את רשת ה-Power NGN. מדובר ברשת אינטרנט מתקדמת הנשענת על יכולותיו הטכנולוגיות של כבל התקשורת החדש ומאפשרת לגולשי האינטרנט במהירויות הגבוהות ליהנות מהביצועים הטובים ביותר. הכבל החדשני של בזק בינלאומי, בשילוב רשת האינטרנט המתקדמת של החברה, חוללו מהפיכה בשוק האינטרנט הישראלי והעמידו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לגלישה באינטרנט לרווחת הלקוחות בישראל.


מובילים בתחום פתרונות הIT והאינטגרציה

 

בזק בינלאומי מובילה את שוק התקשורת וה IT לעסקים, עם ההיצע הרחב ביותר של פתרונות ושירותי מחשוב כוללים לכל גודל עסק, מארגוני אנטרפרייז ומשרדי ממשלה ועד חברות בינוניות ועסקים קטנים. בזק בינלאומי מתמחה בתכנון, הקמה, ניהול ושירות של רשתות תקשורת ומחשוב לצד הטמעה של פרויקטים אסטרטגיים בתחום התשתיות, התקשורת ומערכות הליבה. כבר היום, זוקפת החברה לזכותה זכיות בעשרות מכרזי ענק במשק הישראלי.
החברה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי תקשורת ו-IT הכוללים: פתרונות System ITבמודל מקומי, ציבורי והיברידי תשתיות מחשוב, אינטגרציה, אבטחת מידע וסייבר, פתרונות wireless & Networking, שירותי אחסון וגיבוי מידע, הסכמי שירות לתחזוקת רשת המחשוב האירגונית ורשתות Data בינלאומיות ללקוחות גלובאליים. בנוסף, בזק בינלאומי מובילה את שוק המרכזיות ומערכות הטלפוניה הפנים ארגוניות, מרכזיות IP בענן ו-Call Centers בישראל.

 


בעלת רשת ה-Data Center הגדולה בישראל


בזק בינלאומי מובילה את תחום פתרונות ה-Data Center & DR בישראל ומעמידה לרשות לקוחותיה רשת אתרי ה-Data Centers, המחוברים ברשת ה-Data הבינלאומית של החברה . רשת זו הינה בעלת השרידות הגבוהה ביותר במזרח התיכון והגדולה בישראל ומונה כיום כ-11 מתקנים: 7 מתקנים ברחבי העולם (לרבות בהונג קונג) ו-4 מתקנים בישראל, כולל מתקן תת קרקעי המספק פתרונות DR . באמצעות מתקנים אלו, מהחדישים והמתקדמים כיום ומבוססי טכנולוגיה ירוקה, מספקת החברה שירותי אירוח ואחסון שרתים, ארונות תקשורת, אתרי אינטרנט ומגוון שירותים מנוהלים ייעודיים.


מובילים את מהפכת ענן המחשוב


עם המיקוד והעשייה בעולמות הענן, היוותה בזק בינלאומי בשנים האחרונות גורם המאיץ ומקדם את מהפיכת מחשוב הענן בשוק הישראלי. לצד קידום פרוייקטי ענק בתחום הענן הציבורי ופתרונות ענן פרטיים, הקימה בזק בינלאומי את ה- Virtual Nest, הענן הציבורי הגדול בישראל, המספק שירותי מחשוב ענן באופן אוטומטי ופשוט לתפעול; זאת במקביל לשיתופי פעולה והטמעת פתרונות ענן פרטיים, ציבורים והיברידיים של MicrosofAzure ושל Racksapace .בנוסף, מספקת בזק בינלאומי מגוון רחב של שירותי ענן מתקדמים לעסקים קטנים כגדולים: שירותי 365 SAAS, Dynamics CRM ,OFFICE, שרתים וירטואליים, שירותי גיבוי מידע ו-Call center בענן. לא בכדי פעילות מחשוב הענן של בזק בינלאומי, אשר שמה לה למטרה להמשיך ולהוביל באספקת שירותי IT מתקדמים ניכרת בכל אספקט עשייה של החברה: מתשתיות המחשוב ועד המרת כל שירותי ה-IT והתקשורת המסורתיים למודל עסקי בתצורת שירות; מהרחבת רשת ה-Data Center של החברה ועד להשקת שירותי ענן חדשניים.


בחוד החנית של תחום ה Cyber Security


בזק בינלאומי מפעילה את International Cyber Security Center – מרכז לניטור, הגנה ותגובה מפני איומי סייבר ללקוחותיה העסקיים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות פתרונות אבטחת המידע המובילות בעולם ומציעה מכלול של פתרונות אבטחת מידע וסייבר כמענה לאיומים הגוברים ופשיעת הסייבר. כיום מובילה בזק בינלאומי את זירת הגנות הסייבר ללקוחות הפרטיים והעסקיים בישראל החל ממעטפת הגנה מקיפה לגולשים באינטרנט הביתי (במודל של Cyber as a Service) ועד פתרונות מתקדמים ואפקטיביים להגנה משולבת ורב שכבתית למגזר העסקי.


עם הפנים אל העתיד- חדשנות כמנוע צמיחה


ייחודה של בזק בינלאומי ניכר בתחום החדשנות הטכנולוגית שמקדמת בחברה. פרויקטים של מחקר ופיתוח לצד שיתוף פעולה עם חברות סטארט אפ ממצבים את החברה בחזית החדשנות הישראלית. אין ספק, כי קצב הצמיחה המרשים של בזק בינלאומי ומובילותה בשווקים בהם היא פועלת, נוטעים בחברה אופטימיות, כי תמשיך ותצמח בקצב גבוה גם בשנים הקרובות. מובילות בונים עם שירות איכותי, טכנולוגיה מצוינת, חדשנות וחזון עסקי ברור - ובכל אלו אוחזת בזק בינלאומי ביד רמה.


צרו קשר

 

כתובת: רח’ השחם 40, קריית מטלון, פתח תקווה 4951731
טלפון: 076-5014333, 3014* ,1-800-014-014
פקס: 076-5014348
אתר אינטרנט: www.bezeqint.net